טל אדוט

אדריכלות ועיצוב פנים

טל אדוט
מה זה בית? אתם רוצים בית חם ומרווח שתוכלו לארח בו בכיף? שיכיל את פינת "הישיבה" שלכם עם האור הנכון שמתאים לקריאה? שירגיש לכם חם ועוטף, שיכיל מספיק מקומות איחסון, שכולם יוכלו לשבת ביחד בסלון ובכל זאת לכל אחד יהיה את המקום שלו?
 הבית צריך לשרת אותנו ולהיות מקור השלווה שלנו, הוא צריך להיות מותאם באופן מדויק לאופן החיים שלנו, נעים, מואר, שקט, רגוע ומכיל לכל הדיירים והמתארחים. בית פונקציונלי עם חללים פרטיים וחללים ציבוריים לכל בני המשפחה. בית, אי של אושר, שקט ושלווה.
 
האדריכלית טל אדוט מספרת שהרבה פעמים מתקשרים אליה לקוחות חדשים ומבקשים פתרון "לבעיה", "איך נותנים מענה לכל הצרכים שלנו כשחסר מקום, ואיך מתחילים?" אז ככה, בית הוא לא "בעיה" אלא פוטנציאל מדהים לשינוי ולמתן פיתרונות לצרכים הרבים שמהווים חלק מחיי משפחה. אדוט, מאמינה, שחלק מהותי מתהליך העיצוב הוא "ללמוד את אופן החיים שלכם, את הדברים החשובים לכם, איך תרצו לחיות ולאיזה כיוון לקחת את התכנון הנכון לכם. מה "יעשה לכם טוב" איפה הדגש הנכון ומה הסטייל שיתאים לאופי שלכם". מתוך ההבנה וההיכרות אתכם ומתוך הבנת הפוטנציאל של החלל, ניתן לתכנן בית מדויק ל"מידתכם". השומר על ניקיון וחום, על אלגנטיות מדוייקת, עם הרבה אור טבעי וכיווני אויר. 
 
משרדה של טל אדוט, מתמחה בתכנון אדריכלי בעיצוב אורבני עירוני תוך התמקדות בתכנון בית חם ומגונן בתוך המולת עיר הסואנת ומתן מענה פונקציונלי וגמיש במציאות של מחסור בשטח. ניסיון של שנים רבות, עשרות פרויקטים עירוניים וידע רב שנרכש בתחום הופך את המשרד לבית החם שלכם.
 
צוות המשרד ובעלי מקצוע איכותיים שמלווים את המשרד לאורך הדרך, ביניהם קבלנים, נגרים, אנשי אלומיניום ועוד מביאים לכל פרוייקט ידע עצום והשקעה רבה בפרטים כך שפעמים רבות השינויים יוצרים מהפכים בחלל ומשנים אותו לחלוטין, כל זאת על מנת להתאימו באופן מושלם לשימוש שלכם. בית שנעים לחיות בו דורש שימוש בחומרים הנכונים, בתאורה המתאימה, בתכנון פתחים המתאימים לבית ולסביבה החיצונית, בהתאמת צבעים מדוייקת וביצירת איזון בין האסתטיקה לפונקציונליות. העיצוב של טל אדוט, מייצר ייחודיות שתאפיין רק את הבית שלכם, שמיועד לכם, ולא לקוח מז'ורנל או פרסומת אלא מן החיים עצמם. האתגר שלנו הוא ליצור יחד אתכם את הבית שתהנו לחיות בו במשך שנים ארוכות.
 
לפגישת ייעוץ צרו קשר עם טל אדוט בטלפון: 054-4221054
כתובת: שדרות דוד המלך 4, תל אביב

פרוייקטים נוספים

Instagram-image
דירה תל אביב - בארי
Instagram-image
צילומי ברק רוזן- פיצו קדם
Instagram-image
השקת אולם תצוגה- Leds c4 Israel