איך לשלב בצורה נכונה גופי תאורה לצד ריהוט גן

תאורה היא אלמנט דומיננטי ומרכזי הן בפנים הבית והן מחוצה לו. תאורה נכונה ומותאמת היטב, יכולה להפוך כל גינה וחצר סטנדרטיות ליוקרתיות, מרשימות וייחודיות. תאורת גן מהווה אלמנט בעל יכולת השפעה על עיצוב הגינה וכמובן על נוחות השימוש והפרקטיקה. ייעוץ בידי מומחים והתאמת תאורה לגינה יהפכו אותה לגינה חלומית, אשר תענוג לבלות בה בשעות הפנאי ולארח משפחה וחברים.


שילוב
נכון בין תאורה לריהוט גן ליצירת עולם קסום עולם ריהוט גן הפך בשנים האחרונות למשמעותי בעיצוב הבית. החלל החיצוני של הבית, מקבל כיום תשומת לב והשקעה רבה אשר לעתים הופכים אותו לאזור השהייה האהוב והנוח ביותר של הבית. ריהוט גן איכותי ונוח יוצר אווירה נעימה ומהווה תוספת חשובה בעיצוב נכון של הבית והגינה. בחירה נכונה של מערכות ישיבה לגינה ותוספות נחמדות ומהנות של נדנדות לגינה, ערסלים, ספסלים ועוד בשילוב של גופי תאורה יוצרת אווירה נעימה גם בשעות היום וגם בשעות הערב. שימוש בפתרונות הצללה יספקו לכם הגנה יעילה מהשמש הקופחת ובשעות הערב תוכלו לבחור באור מעומעם לאווירה רומנטית או אור חזק המאפשר פעילות ובילוי גם בשעות החשיכה.


תאורה
לגינה כאלמנט עיצובי ופרקטי משמעותי  תכנון נכון של תאורת גן בשילוב ריהוט גן ברוב המקרים כוללת שימוש בגופי תאורה עוצמתיים באזור פינת הישיבה כגון מנורות פלורסנט ונורות לד כאשר בין העצים והשבילים ניתן לשלב תאורה רומנטית היוצרת אווירה קסומה בשעות הלילה. ריהוט גן יוקרתי ואיכותי יעניק לגינת הבית מראה מרשים וכן יספק אפשרות בילוי מהנה בשעות הפנאי, בין אם לקריאת ספר בנחת ובין אם לחגיגת ברביקיו משפחתית עם חברים. על מנת ליצור הרמוניה בין ריהוט הגן לתאורה, חשוב לתכנן באופן מקצועי את אופן עיצוב הגינה ולהביא בחשבון מספר שיקולים חיוניים.


אפשרויות
בלתי מוגבלות בהתאמה אישית שילוב של מספר צבעים בתאורה ואלמנטים כגון דוקרנים בעלי תאורה סולרית יאפשרו גם חיסכון בחשמל, גם גישה נוחה לבית המואר וגם סגנון ייחודי על פי טעמכם האישי. אפשרויות שילוב תאורה לגינה הינן בלתי מוגבלות, ניתן להתקין תאורה על גבי אדניות, תאורה שקועה בחומת החצר והגדר, תאורה מובלעת בקרקע בשבילים או אבני מדרך וכן מנורות עומדות המסמנות את שביל הגישה לכניסה לבית.


חיסכון
באנרגיה ושמירה על סביבה ירוקה תכנון תאורה לגינה יכול להביא לידי ביטוי את חזונכם והעדפותיכם האישיות, תוכלו לשלב נורות לד בעוצמה נמוכה המספקות אור מדויק בשילוב של תאורה בגוונים שונים היוצרת עניין כגון תאורה ירוקה המאירה את הדשא ותאורה עם אורות מתחלפים. בחירה בתאורה חסכונית תורמת לחיסכון בהוצאות וכן לשמירה על סביבה ירוקה. מנורות חסכוניות מספקות גם תאורה מרהיבה וגם מאפשרות שימוש חסכוני באנרגיה.


אקסקלוסיב
תאורה – אנו כאן בשבילכם אקסקלוסיב תאורה היא חברה המתמחה בעיצוב ותכנון תאורה. אנו מספקים ייעוץ, התאמה ושיווק של מגוון גופי תאורה לחלל הגינה והבית. אנו מתמחים בשילוב של ריהוט ומוצרי תאורה באופן מקצועי ובהתאמה אישית לכל תקציב וסגנון וזאת תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, אחריות ומחירים משתלמים

Instagram-image
BACCO
Instagram-image
VENUS
Instagram-image
TANK