איך קונים נורות לד?

המדריך המלא

כשאתם מוכנים לעבור לתאורת לד, המעבר עשוי להיות מעט מפחיד. קיימים מספר מונחים שונים וערכי ביצועים שיכולים להרגיש כאילו אתם בתחום שאינכם מכירים. תנו לנו לסייע לכם להבין מה אתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם יוצאים לרכוש נורות לד, כך שהתהליך יהיה קל יותר. תאורת לד נפוצה במונחים של יעילות ואמינות. נורות לד מחולקות למספר קטגוריות לפיהן ניתן לאמות את יעילות התאורה
ואמינות תפקוד הנורות:


תאורה חלשה 
המונח "תאורה חלשה" מהווה פשוט את מדד האנרגיה הדרושה לכוח הפעולה של המנורה. נורות לד משווקות בחנות תאורה בהתאם לכוח הפעולה שלהן. בעוד שקיימים יתרונות אחרים לתאורת לד מסורתית, צריכת החשמל המופחתת שלה היא עדיין היתרון הגדול ביותר שלה.


הספק החלפה 
הספק החלפה מציין את כוח המנורה המסורתית, המוחלף על ידי נורות לד או המתקן שלהן. מונח זה מסייע לכם למצוא בחנות נורת לד המספקת תאורה בהירה מספיק על מנת להחליף את הנורות בהן אתם משתמשים כרגע. לדוגמא: יתכן שתראו מנורת לד אשר משתמשת רק בשמונה וואט, אך המתח החלופי שלה הוא נורת ליבון ארבעים וואט.


החיים של נורות לד 
אורך החיים של נורות לד הוא דירוג הזמן בו הן נועדו לפעול לפני שהן מגיעות לשבעים אחוזים מהבהירות המקורית שלהן. עם מקורות תאורה מסורתיים, אורך החיים של הנורות הוא משך הזמן שהמוצר צפוי לפעול לפני שהנורות נגמרות. מדד זה נקבע באמצעות רישום מספר השעות שלוקח לנורות לעבור את חמישים האחוזים שלוקח למוצרי תאורה זהים להיגמר. נורות לד, לעומת זאת, אינן נגמרות. הן מתעמעמות לאט עם הזמן, ודירוג החיים שלהן הוא ארוך טווח באופן משמעותי לעומת נורות אחרות.


תנאי בהירות של נורות לד 
כשאתם בוחרים בחנות תאורה את נורות הלד המתאימות לכם, חשוב שתשוו את תנאי הבהירות המוצעים של הנורות, בין הדגמים המסורתיים לדגמים החדשים, על מנת לקבוע אם נורת הלד שבחרתם תספר תאורה בהירה מספיק כדי להחליף ישירות את המנורה שברשותכם.


עוצמת הפעולה של נורות לד 
עוצמת הפעולה של נורות לד היא מדידת עוצמת האור במרכז קרן האור. כן. זה נשמע חשוב, אבל הנתונים פשוטים. זוהי מדידה חשובה לתאורת משימה ועיצוב. ברוב המקרים, אין זה מספיק להשתמש רק בתפוקת התאורה הכללית של הנורה במהלך הקביעה אם המנורה תספק תאורה מספיק בהירה. נורות לד פועלות בעוצמה גבוהה, המאפשרת לאור להתפרש על פני שטח גדול, כך שניתן למשוך תשומת לב לציור על הקיר, למשל, או לפריט אמנות שנמצא בחדר. מקור האור הנכון יכול לפעול בעוצמה נמוכה יותר מאשר מוצרים דומים, אך אם חנות התאורה מציגה למכירה נורות לד מאפשרות את ריכוז האור למרכז החדר, כל החדר הופך להיות מואר כפי ששום אביזר תאורה לא יוכל להשיג.

Instagram-image
AU REVOIR
Instagram-image
DUII
Instagram-image
SAHARA