כתבות בלוג אחרונות

blog-image
בית העיצוב היוקרתי אקסקלוסיב החל את דרכו בחנות קטנה שהקימו בני הזוג אלי וגילה מוגרבי ב-1974, ברחוב נחלת בנימין בתל אביב. בשנות ה-90 הצטרפו לחברה המשפחתית הבנים מאיר ואילן. בשנים האחרונות אקסקלוסיב הרחיבה את עסקיה לתחום עיצוב גופי תאורה לבית וריהוט, כמו גם הכנת ריהוט מותאם אישית לצרכי הלקוח. במקביל, אקסקלוסיב ממשיכה לפעול גם מהחנות ההיסטורית בנחלת בנימין.
גופי תאורה
גופי תאורה
קרא עוד
כשאתם מוכנים לעבור לתאורת לד, המעבר עשוי להיות מעט מפחיד. קיימים מספר מונחים שונים וערכי ביצועים שיכולים להרגיש כאילו אתם בתחום שאינכם מכירים. תנו לנו לסייע לכם להבין מה אתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם יוצאים לרכוש נורות לד, כך שהתהליך יהיה קל יותר.
איך קונים נורות לד? המדריך המלא
קרא עוד
תאורה לבית – תכנון מקדים התאמתה לחללים השונים בבית יובילו לתוצאה המושלמת בה מעוניינים. תאורה נכונה תוביל לאותה אווירה נכונה בה מעוניין הלקוח בכל אחד ממרחבי הבית. נכון להיום יש אפשרויות שונות של תאורה וזאת תודות להתפתחות הטכנולוגיה וכל אחד יכול לבחור את אותן נורות וגווני אור המתאימים לחלקים שונים של הבית.
תאורה לבית – תכנון מקדים
קרא עוד
תאורה היא אלמנט דומיננטי ומרכזי הן בפנים הבית והן מחוצה לו. תאורה נכונה ומותאמת היטב, יכולה להפוך כל גינה וחצר סטנדרטיות ליוקרתיות, מרשימות וייחודיות. תאורת גן מהווה אלמנט בעל יכולת השפעה על עיצוב הגינה וכמובן על נוחות השימוש והפרקטיקה. ייעוץ בידי מומחים והתאמת תאורה לגינה יהפכו אותה לגינה חלומית, אשר תענוג לבלות בה בשעות הפנאי ולארח משפחה וחברים.
איך לשלב בצורה נכונה גופי תאורה לצד ריהוט גן
קרא עוד
החלטתם לקנות תאורה למטבח שלכם, ובשלב הזה אתם נמצאים בהתלבטויות בכל הנוגע למתקני התאורה שתקנו? במאמר הזה אנו מתכוונים לחלוק אתכם 7 טיפים שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה
7 טיפים לבחירת תאורה למטבח
קרא עוד
הבתים של היום, כידוע, הם כבר הרבה מעוד מקום לשים את הראש או מקום למגורים. הבתים והדירות של ימינו מבטאים את מי שאנחנו ומשמשים בתור המפלט שלנו מטרדות היום יום. וכיצד הדברים הללו מתבטאים הלכה למעשה? בעיקר באמצעות עיצוב המורכב משילוב נכון בין תאורה וצבע.
שילובי תאורה וצבע – איך עושים זאת נכון?
קרא עוד