אודות אקסקלוסיב

חברת 'אקסקלוסיב' מתמחה בתכנון תאורה לחללים שונים - דירות, מגדלי יוקרה, משרדים ומלונות
Exclusive Light & Design נוסדה בשנת 1974 ע"י גילה ואלי מוגרבי, ששאפו לפתח את תחום העיצוב בישראל באמצעות ייבוא גופי תאורה ורהיטים ממיטב היצרנים באירופה. במרוץ השנים, עם הצטרפותם של בניהם - אילן ומאיר - לעסק המשפחתי, הרחיבה החברה את פעילותה וכיום היא מייצגת בלעדית מותגי עיצוב תאורה בינלאומיים כדוגמת VIABIZZUNO, Nemo, Foscarini Marset, Fabbian, Prandiana, Diesel, Kreon, Ralph Lauren, Fontana Art ועוד. כיום לחברה שטחי תצוגה המתפרשים על פני 1,100 מ"ר בנמל תל אביב והיא מתפעלת מערך ייבוא מתקדם המתפרס על פני אירופה, אמריקה והמזרח הרחוק ומערך לוגיסטי מסועף ויעיל שמותאם לתת מענה גם ללקוחות פרטיים וגם למהלכים מורכבים, בפרט לתחום המלונאות.

תחת פעילותה הענפה של אקסקלוסיב פועלות שתי יחידות נוספות בתחום עיצוב האור:
Mugrabi design studio בית עיצוב חדשני של גופי תאורה בעיצובו של אילן מוגרבי. קו המוצרים מתאפיין בקווים נקיים ומינימליסטיים והקולקציות השונות נמכרות לחברות ברחבי העולם. בנוסף, מציע סטודיו מוגרבי עיצוב ריהוט ותאורה בהתאמה אישית לפי דרישות האדריכל ובשיתוף הלקוח.

VBO tel aviv היא מעבדת האור הראשונה מסוגה בישראל, היא חלק מרשת המעבדות העולמיות לתאורה ארכיטקטונית של חברת VIABIZZUNO. המעבדה ממוקמת בסמוך לאולמות התצוגה של אקסקלוסיב בנמל תל אביב והיא מסייעת לאדריכלים במציאת פתרונות לאתגרים בתחום עיצוב האור והתאורה, כולל התאמת מוצרים ייחודיים.

חברת 'אקסקלוסיב אור ועיצוב' מתמחה בתכנון תאורה לחללים שונים, החל מדירות, בתים פרטיים מגדלי יוקרה וכן, למשרדים ומלונות, כאשר את כל אחד מהפרויקטים מלווה יועץ תאורה מקצועי ומוביל בתחומו. בין לקוחותינו: מגדלי בלו, מגדל וויט סיטי, מגדל רמז, משרדי Facebook אולם תצוגה Bluthaup מסעדת טאיזו, אולמות תצוגה פרביטל, מלון הרודס, Idigital, מלון רוטשילד 65 ועוד.

תודות לרמת השירות הגבוהה, איכות המוצרים, המקצועיות, תשומת הלב לעיצוב מדויק ובלתי מתפשר, שומרת חברת 'אקסקלוסיב אור ועיצוב' על מעמדה כפורצת דרך בתחום התאורה ומובילה את תחום עיצוב התאורה בישראל.
Exclusive Light & Design