עיצוב פנים אקסקלוסיבי לבית

עיצוב של בית עסק מהווה מרכיב שיווקי מרכזי. מקום מעוצב, אסתטי, גורם לאנשים להאריך את שהייתם בו. הוא משרה עליהם אווירה נעימה.

יש מקומות שבהם תאורה מהווה אלמנט מרכזי ביצירת האווירה במקום, כגון בתי קפה ומסעדות. באמצעותה ניתן ליצור נישות אינטימיות. שילוב של סוגי תאורה וגופים שונים יוצר תמהיל עשיר ומעניין.

עיצוב עסק באמצעות חברה המספקת תכנית של ריהוט ותאורה המותאמים אישית לחלל העסק הן על פי דרישות המתכנן והן על פי טעם הלקוח מאפשר להיווכח מבעוד מועד, באמצעות הדמיית תלת-מימד ממוחשבת, כיצד ייראה העסק.

יש מקומות שבהם התאורה מהווה אלמנט מרכזי בעיצוב האווירה. אחד המובהקים שלהם הוא פאב, שבו לאור העמום יש תפקיד חשוב ביצירת אווירה רומנטית וחושנית. פאב אמור להיות מואר מספיק כדי שאפשר יהיה להכין בו משקאות ונשנושים ולהגישם ללקוחות וחשוך מספיק, כדי שיוכלו להיווצר קשרי מבטים ולראות את בן או בת השיח.

תאורה מתאימה לבית

כאשר מתכננים בית, אחד הדברים שיש לקחת בחשבון הוא האור. טבעי להניח כי לכל מתחם ולכל חדר עשוי להתאים סוג שונה של תאורה. חדר הילדים אמור להיות מואר היטב, בעוד בחדר השינה של הזוג או ההורים ניתן להסתפק באור נמוך, רומנטי, הכולל שתי מנורות קריאה קטנות ומעוצות משני צדי המיטה.

גופי תאורה אקסקלוסיביים עשויים לשוות לסלון הבית אווירה יוקרתית, אחרים עשויים ליצור אווירה חמימה, כפרית, ביתית. ניתן לשלב בין ספוטים, מנורות תלויות ומנורות עומדות.

ב"בית חכם" ניתן לשלב מערכת אורות שניתן להדליקה באמצעות שלט רחוק, בהדרגה, ובכך ליצור אפקט מיוחד של האור באמצעות משחק בין דרגות עצמה משתנות ויכולת לעמעמו כאשר רוצים, בשעת ערב מאוחרת, או מוקדם בבוקר.

עם זאת, כאשר מתכננים את התאורה בעסק וגם בבית, חשוב לזכור כי תפקידה מרכזי ועיקרי – להאיר את המקום. כאשר נדרשים אליה כאמצעי עיצובי ותופסים אותה מההיבט האסתטי נדרשים, הלכה למעשה, לערך המוסף שלה, לכוח שיש לה לעצב אווירה. בעסק יש לכך ערך שיווקי בעוד בבית יש לכך השפעה על האווירה בו.

רצוי ואפשר לאפשר לילדים שלכם, קל וחומר למתבגרים לבחור לעצמם את המנורות לחדרם, כחלק מימוש זכותם לפרטיות וכביטוי לרצונם לעצב לפי טעמם. חשוב להקפיד על התקנות בטיחותיות.
אין ספק כי לרצון ולטעם האישי של הלקוח יש משקל חשוב ואף מכריע בקביעת סוג הריהוט והתאורה בבית ובעסק, אבל על מנת להיות בטוחים כי הבחירה שלכם נכונה ומושכלת, וככל שמדובר בעסק גם בעלת פוטנציאל שיווקי רב, רצוי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמאומנים ומיומנים בשילובים אטרקטיביים ואפקטיביים בין ריהוט, לתאורה, לחלל החדר, למיקום ויודעים להתאים לכל לקוח את השילוב המנצח גם לעסק וגם לבית.

רוצים מידע נוסף על תאורה, לחצו כאן >>

Instagram-image
ARMILLA
Instagram-image
CAGE SUSPENSION
Instagram-image
METRO