כיצד תאורה לבית יכולה להשפיע על מצב הרוח

תאורה לבית היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהחיים שלנו. תחשבו רגע על החורף. יש המון אנשים שנכנסים למצב רוח מדוכדך בחורף. במדינות חורפיות במיוחד ישנה תופעה איומה שבמסגרתה אחוזי ההתאבדויות הוא מאד גבוה. זה כמובן התרחיש הקיצוני, אבל יש לו הסבר בכל הנוגע לאור.

הגוף שלנו, בעת חשיפה לאור, מייצר כימיכלים שונים שמעלים את רמת האושר שלנו. בהעדר אור, הגוף מייצר פחות מהחלקיקים הללו, מה שגורם לאנשים רבים תחושה של דכדוך. במצבים קיצוניים זה עלול להוביל אף למצב של דיכאון. זאת בדיוק הסיבה שחשוב שנחשף לרמות האור שנדרש לנו בכדי להרגיש טוב. כמובן שמיותר לציין שתחושת דכדוך לאורך זמן עלולה להיות קטלנית לבריאות הפיזית שלנו ולבטח שיש קשר ישיר בכך
.

כמובן שאם יש לכם חשד בנוגע למצבו הנפשי של אחד מבני המשפחה, ואם אתם חושדים בקיומו של דיכאון או הפרעה אחרת, טיפול פסיכולוגי הוא הפתרון הראשון שצריך לפנות אליו, אבל טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל פתרון שקופצים אליו רק אחרי שכבר קורה משהו ואנחנו רוצים לעשות כל מה שניתן בכדי להקל על החיים ולהגיע אל טיפול פסיכולוגי רק מתוך בחירה ולא מתוך צורך הכרחי.

טיפים תאורה נכונה לבית

הדבר הטוב ביותר הוא תאורה טבעית, לכן נסו לאפשר לאור הטבעי להכנס כמה שיותר אל תוך הבית. בנוגע לעוצמת התאורה, הקפידו שזו לא תהיה חזקה מדי, בכדי שלא תכביד, למעט איזורי העבודה בהם חיוני לעיתים שתהיה עוצמת אור גבוהה.

הקפידו גם על גופי התאורה עצמם. הם מהווים חלק מהנוף וזה בהחלט מקום שכדאי להשקיע בו בבחירה מתאימה משום שהם מהווים את התוסף המשלים לאווירה כולה.

היחשפו לכל פתרונות התאורה שיש, כך גם לנורות עצמן. ישנו מבחר של נורות חסכוניות, אך מעבר לכך, הקפידו על גוון האור וכאמור, גם על עצמתו. אל תשכחו את אפשרויות הדימר הנפלאות. כל האינפורמציה שתזדקקו לה נמצאת בתוך אתר חברת התאורה, אף במקביל תוכלו להנות גם מיעוץ מקצועי שינתן לכם בחינם במהלך בחירה והתאמה של פתרונות תאורה לבית.

יועץ מקצועי מטעם החברה יעבור אתכם על תוכניות הבית כולו ויסיע לתכנן באופן מקצועי כך שיטיב עם הבית ויבטיח אווירה חיובית ועוטפת בבית.

הפאנג שווי גם הוא יכול לתרום על שמירה של אווירה בריאה וחיובית בבית, הן מבחינת כל מה שנוגע לתאורה וכך גם לגבי כל יתר הפרטים שנמצאים בתוך הבית ובתוך חדרי השינה בפרט. חלק גדול מתוך תורה הפאנג שווי מתייחסת לצבעים, וגם כאן אנחנו חוזרים שוב אל התאורה שמורכבת למעשה גם היא מצבעים והשלכתם עלינו.

יש המון דברים שאפשר לעשות, אבל היו עירניים, אם הדבר מצריך התערבות, אל תמתינו עם הפניה אל טיפול פסיכולוגי

Instagram-image
GIUNCO
Instagram-image
SIXTEEN
Instagram-image
ALIBABABY