בחירת תאורה למבנים שונים

מבנים יבילים, אלו מבנים מוכנים המתאימים למגזר הציבורי והפרטי כאחד. העיצוב של מבנים יבילים, אינו שונה באופן מהותי מעיצוב של כל מבנה אחר. יחד עם זאת, נכון תמיד להתייעץ עם מומחה תאורה, בעל ניסיון בתחום זה, אשר יתאים עבורכם את גופי התאורה אשר יעניקו למבנה היביל את משחקי האור והצל הנכונים, ויוסיפו לעיצוב טאצ' נוסף.

איך מתאימים תאורה לבית ?

בכל חלל של הבית יש לבחור גופי תאורה שונים, המותאמים לצרכים אחרים. כך למשל, בסלון בעל שטח גדול, ניתן ליצור מעין חלוקה פנימית ולבחור כמה גופי תאורה באופן שתהיה אפשרות להחשיך ולהאיר חלקים מהסלון בהתאם למצב שרוצים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בסלון קטן, התאורה צריכה להיות יותר פונקציונלית ופרקטית משום שאין מקום להעמיד מנורות דקורטיביות.

התאורה בכל דירה, יכולה להיות קבועה או דינמית, חלק בלתי נפרד מהעיצוב או משתלבת. הטרנדים בתחום זה משתנים לעתים תכופות, ואם תבקרו באולמות תצוגה של תאורה, תגלו פתרונות חכמים ועיצוביים לתאורה, בכל מיני גדלים, סגנונות. כאשר חשוב כי התאורה תהיה מעוצבת אך במקביל גם פרקטית ונוחה.

מתי כדאי לתכנן את התאורה ?

בבנייה רגילה, תכנון התאורה נעשה לרוב, מול האדריכל בשלבים מתקדמים של הבניה, אך כאשר מדובר בתאורה עבור מבנים יבילים, התאורה הבסיסית היא חלק בלתי נפרד מעיצוב המבנה ולכן אם יש לכם דרישות מיוחדות כדאי תמיד להתייעץ עם החברה המספקת את המבנה כדי שהיא תוכל לבחון עבורכם, את האפשרויות שישנן לשינוי או הוספות נקודת תאורה בהתאם לדרוש ונחוץ לכם.

ככל שתבחרו גופי תאורה דקורטיביים ומעוצבים, תוכלו להעניק למבנה הנייד את הסגנון הייחודי שלכם. עם זאת, לא כדאי להתקין גופי תאורה כבדים ומגושמים אלא, עדיף ללכת על קו עיצובי צעיר ורענן, שיצור מרחב ואור. במרבית החברות שבהם מוכרים תאורה מקצועית, תוכלו לקבל ייעוץ לגבי גופי התאורה המתאימים ביותר למבנה היביל שבחרתם.

נראה אם כן, כי בחירת תאורה למבנים יבילים, אינה שונה באופן מהותי מבחירת גופי תאורה למבנה אחר, עם זאת על מנת למקסם את השטח שלעתים קרובות הינו במפלס אחד, רצוי לבחור חברת תאורה מקצועית, אשר תנחה אתכם ותיתן את הכיוון הכללי לתאורה המתאימה. כמו גם, כדאי תמיד, לדפדף במגזינים בתחום עיצוב הפנים ולקבל את ההשראה העיצובית המתאימה לסגנון האישי שלכם, אך לא לשכוח כי התאורה צריכה להיות בראש ובראשונה פרקטית, נוחה לשימוש ויעילה.

Instagram-image
CELL
Instagram-image
FLEX
Instagram-image
PELNA