ריהוט אקסקלוסיבי בלי לוותר על הנוחות

 עד לא מזמן רק מוזיאונים, רווקים או הורים לילדים – שיכלו לאסור את כניסת הזאטוטים לחללים מסוימים בבית המגורים שלהם – רכשו רהיטים אקסקלוסיביים. וגם במקרים הללו, היופי, האיכות והרושם היו המטרות שרכישת הרהיטים הללו הגשימה. מי בכלל חשב על נוחות? היום ניתן כבר לרכוש רהיטים שופרא דשופרא, איכותיים, מרשימים, מעוצבים לעילא וגם ליהנות מנוחות מרבית, מיכולת שימוש יומיומית ומהיכולת לשלבם כריהוט שימושי אפילו בבתי משפחות.

מזנונים מפוארים, מיטות מעוצבות, סלונים בלתי נשכחים, כורסאות טלויזיה מפנקות, שולחנות אוכל מהאגדות… המבחר רב, המגוון עצום , המחירים לא בשמים ואתם מלאי רצון לרהט את הבית באופן שישרת קו עיצובי ייחודי ומלא חן. תודה לאל על כל האפשרויות העיצוביות הזמינות. אבל חן, יופי ויוקרה הם לא השיקולים היחידים בבחירת ריהוט. עד לא מזמן נוחות, שימושיות, יעילות ומעשיות לא הלכו עם יוקרה ויופי. היום זה כבר אחרת.

כשאתם באים לבחור ריהוט אקסלוסיבי ולשלבו בביתכם הפעילו מערך של שיקולים שיבטיח גם נוחות וגם יוקרה, גם איכות וגם שימושיות, גם יופי וגם יעילות. איך עושים את זה? בקלות:

1. הגדרת צרכים: חישבו מה בדיוק אתם צריכים. אילו רהיטים ישמשו אתכם ביום יום. האם אתם מעדיפים כורסאות טלוויזיה נוחות ומפנקות עם אפשרות לעיסוי? כורסאות שהן גם מעוצבות וגם יפות ומשתלבות בעיצוב הכולל של הבית (כמו באתר זה, למשל), או שמא תרצו סלון נוקשה, בהיר וקר שלא נוח להשתרע עליו ולצפות בו בסרט? האם תרצו מיטה מפוארת שלא ניתן לצלול לתוכה או שמא מיטה גם יפה וגם נוחה? האם תרצו ארון מפואר אך בלתי שימושי בעליל או שמא ארון שהוא גם יפה אך גם בנוי בחכמה? אנחנו יודעים את התשובה. ואתם? בכל מקרה שבו והגדירו מראש מהם הצרכים שלכם ורק אחר כך תתחילו להיחשף למגוון הרהיטים האין סופי שקיים.

2. הגדרת תקציב: זהו חלק מרכזי בבחירת ריהוט. הגדירו כמה אתם מוכנים והכי חשוב – מה אתם יכולים – להשקיע בקניית ריהוט.

3. בחירה עיצובית: בדקו האם הרהיטים עליהם שמתם עין אכן יפים? מרשימים? לטעמכם? יוקרתיים והכי הכי חשוב – האם הם משתלבים בעיצוב הכולל של הבית ובקו העיצובי שהכתבתם לעצמכם בעת עיצוב החדרים והחצרות?

4. בדיקת נוחות: מהיופי אתם יכולים להתרשם ברגע, להקפיד על שמירה על הקו העיצובי אתם בהחלט מסוגלים. אבל מה לגבי הנוחות? לדאוג לזה שהשטיח בסלון יתאים לנברשת במטבח זה פחות מסובך מלהבין איזה רהיט יהיה לכם נוח.
וכשאנחנו מדברים על נוחות אנחנו לא מתכוונים רק לישיבה נוחה, אלא להרבה יותר מזה. אז מה נחשב לרהיט נוח?

  • ראשית, רהיט שכיף לשבת או לשכב עליו. כזה שמתאים ארגונומית לגופכם ויכול לשרת את מטרותיכם.
  • שנית, הוא צריך להיות נגיש לכל בני הבית ולא לסכן אף אחד מהם.
  • שלישית, הוא צריך להיות נייד, קל לתחזוקה, קל לניקיון וכדומה.
  • רביעית, הוא צריך להיות שימושי.
  • חמישית הוא צריך להתאים למטרה שלשמה הוא נקנה.
  • שישית הוא צריך להתאים לצורכיכם. החל מצרכים מיוחדים (מחלה, מוגבלות) וכלה בצרכים יומיומיים. למשל אם יש ילדים בבית יש צפייה צורך שהבד של הסלון יהיה כהה, לא חושף כתמים, דוחה כתמים, כזה שמתנקה ביעילות. אם מדובר ברווקים רצוי שיבחרו בריהוט מתכוונן, לכל מצב צבירה (והם הרי משנים מצבים כל רגע). אם אתם מחפשים ספה שתשמש כסלון ביום ומיטה בלילה קנו ספה נפתחת למיטה ועוד.
Instagram-image
SURF
Instagram-image
PIPE MESH TABLE
Instagram-image
LAMPE GRAS OUTDOOR