מתגים מעוצבים שיתאימו לעיצוב הבית

מתגים מהווים כיום חלק בלתי נפרד מחזותו של מתחם מעוצב. הם גלויים.  עובדה זו מצדיקה לייצר אותם לא רק כמוצרים שימושיים ואפקטיביים אלא כמוצרים דקורטיביים. בחירה שלהם מהווה אפוא חלק מעיצוב הבית.

יש קשר בין עיצוב המתגים ובין קלות התפעול שלהם ופשוטה. זו הסיבה שהמלה האחרונה בתחום המתגים המעוצבים הם מתגי מגע, אשר די בנגיעה קלה מאוד של כרית אחת האצבעות על מנת להפעילה.

מתגי מגע חדשניים

מדובר במתגי מגע ( Touch) שניתן להתקינם בכל בית, לרבות בבתים שאין בהם תשתית של בית חכם. מתגים אלה מגיעים בצורות שונות  ובצבעים שונים.

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת להטמיע במתגים את כל מה שעשוי להפוך אותם לחלק בלתי נפרד מבית חכם, אף ש- כאמור- ניתן להתקינם בכל בית. מאחר שהם מהווים פריט עיצובי יש שיעדיפו לבחור מתגים ייחודיים כגון מתגי מגע מזכוכית ( משולבים בטכנולוגיה אל חוטית). היתרון שלהם הוא, בין השאר, בהעדר צורך לשנות או לשדרג את לוח החשמל הרגיל בבית.

אף שמדובר "רק" במתג- שימוש תכוף בו לצרכים שונים בבית ובמשרד או בכל מתום אחר מצדיק בחירה במתגים משוכללים בכלל וכאלה המהווים פריצת דרך בתחום הנדסת אנוש בכלל. חשוב לציין, כי גם מתגים מיוצרים בתקני איכות ובטיחות בינלאומיים מחייבים ומחמירים. זה מובן בהחלט מעצם העובדה כי מדובר במוצר חשמלי.

מתג לבחירתכם

חברה מקצועית מציעה לכם מגוון של לוחיות ומתגים לפעמן כניסה, להסתרת שקעים, לתאורה ועוד. מגוון האפשרויות מאפשר לקל אחד ואחת מכם לבחור את המתג הרצוי באמצעות תכנת סימולציה שבאמצעותה ניתן לבחור את צבע המסגרת, את צבע המתג ואת צבע הרקע. באתר תוכלו על ידי ניסוי וטעייה לבחור את שילוב הצבעים הרצוי והמועדף עליכם ליצירת מערכת מתגים שתשתלב עם הצבעים השולטים בביתכם ובכך תהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי.

קיימת דרישה של לקוחות רבים לעיצוב כל הפריטים, הרהיטים, החפצים והאביזרים בבית ולכן הדרישה למתגים מעוצבים משתלבת בדרישה הכללית. היצע עשיר של מתגי מגע מעוצבים בכלל ושל חברה איטלקית מובילה מאפשרת לישראלים רבים, אשר מוכנים להשקיע משאבים רבים בעיצוב הבית לשפר את חזותו בין השאר על ידי שדרוג המתגים.

המתגים המעוצבים הם איכותיים ובטיחותיים. אין כל חשש – קל וחומר סיכון- בחשיפה אליהם. אם בעבר רווחו המתגים הלבנים המרובעים, הפשוטים, הרי כיום התעשר המגוון ועמו אפשרויות הבחירה במתגים צבעוניים וססגוניים. חופש הבחירה ומימוש האפשרות להתאים לבית או למשרד מתג בצבע האהוב והמועדף מהווה תרומה חשובה לעיצוב הבית. תתחדשו!

Instagram-image
LEDTUBE
Instagram-image
AU REVOIR
Instagram-image
LOUVRE