דגשים לשיפוץ ליצירת חלל מואר

כדאי לדעת שבאמצעות בחירה נכונה בתהליכי שיפוץ ועיצוב ניתן לשפר במידה ניכרת את האווירה הכללית בבית – על ידי יצירת חלל מואר יותר ובצורה נכונה יותר.

כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, חייבים להשקיע לא רק בבחירת מעצב פנים או אנשי מקצוע מנוסים אחרים. חשוב גם להשקיע גם בגופי תאורה שיצרו את החלל המואר בצורה הנעימה והמתאימה ביותר.

גופי תאורה ושיפוץ גבס

אחד מהטרדנים הלוהטים ביותר בתחום השיפוץ הביתי ואף במשרדים ובחללי עבודה הוא שימוש בפתרונות גבס. באמצעות שיפוציםהמשולבים נכון עם גבס ניתן ליצור נישות מותאמות הן למטרות אחסון והן למטרות של שיפור והדגשת התאורה.

מומחים לתאורה יודעים לספר על מגוון מרשים ביותר של גופי תאורה שניתן לשלב אותם עם שיפוץ גבס. מדובר למשל בספוטים יפהפיים, מנורות תקרה מעוצבות, התקנים תלויים בעיצובים מודרניים ובקווים נקיים ועוד.

עוצמת תאורה וזוויות

יצירת חלל מואר בצורה מיטבית מחייבת תשומת לב בכל שלב משלבי השיפוץ. חשוב מאוד לתכנן את העיצוב בצורה כזאת שגופי התאורה יותאמו לתכלית החדר, לזרימה שלו, לצורך בעוצמת התאורה הרצויה.

עוצמת התאורה תתבסס לא רק על סוגי המנורות וגופי התאורה שניתן למצוא כיום בענף. מלבד זאת, יש משמעות להקפדה על זוויות נכונות של תאורה, דבר שיכול להיות רב משמעות כאשר רוצים להדגיש חלקים מסוימים בעיצוב הפנים וכאשר רוצים לטשטש אזורים מסוימים בתאורה רכה ופחות מודגשת.

פתרונות תאורה לכל טעם

גופי התאורה כיום יכולים לכלול התקנים עם מספר משתנה של מנורות וכן עם פתרונות תאורה המבוססים על פי אל, לד, ועל טכנולוגיות נוספות. בחירה נכונה ומותאמת ובנוסף, התקנה איכותית ומושכלת יוכלו להפוך גם חלל חשוך ולא נעים למקום מלא אור ושמחה. כדאי, אגב, לשקול את שינוי צבעי הקיר במידת הצור כך שהללו ישתלבו היטב עם גופי התאורה המעוצבים. הורדת הגוון של הקיר תוכל במקרים רבים להעצים את יופיים של גופי התאורה ולהביא לחלל מואר מיטבי ומרשים. זה נכון גם כאשר השיפוץ כולל שבירת קירות או סגירת חללים.

לסיום, מומלץ כמובן לפנות למשווקים של גופי תאורה בעלי רקע בעיצוב לא פחות מאשר אמינות ואיכות מקצועית. אנשי מקצוע בתחום התאורה הביתית או המשרדית יכולים לא פעם להוות את ההבדל שבין שיפוץ שמסתיים בתוצאות בינוניות לבין שיפוץ שמסתיים בשיפור של ממש בעיצוב הבית ויצירת מקום מואר בזרימה הנכונה.

Instagram-image
APLIS
Instagram-image
BOOMY
Instagram-image
HEXX TABLE