התאמה מושלמת בין התאורה לריהוט

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות מעשיות להתאמה מושלמת בין מערכות התאורה למערכות הריהוט בכל שטח הדירה.

מה הקונספט העיצובי שלכם?

על מנת להבטיח לעצמכם מראה משודרג, מרשים ואיכותי של סביבת המגורים בה אתם חיים, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להחליט מהו הקונספט העיצובי של הבית. הגדרת הקונספט העיצובי חייבת להתבצע בהתאם לצרכי המגורים היומיומיים שלכם, גודל הדירה ומספר חדרי האירוח והלינה בתוכה והסגנון העיצובי המועדף עליכם. לאחר הגדרת הקונספט העיצובי המועדף עליכם, אנו ממליצים לכם לבצע תכנון פרטני של כל אחד מהחללים השונים בשטח הדירה, וזאת לצורך התאמת החלל לקונספט המרכזי בו בחרתם ולכל צרכי המגורים והמחייה שלכם.

בחירת מערכות תאורה – כיצד?

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של מערכות תאורה המותאמת לכל אחד מחללי המגורים בשטח הדירה, החל ממערכות תאורה לסלון האירוח, דרך מערכות תאורה למטבח ולחדרי הרחצה ועד למערכות תאורה המיועדות לחדרי השינה, למרפסות הדירה ועוד.

בחירת מערכות התאורה חייבת להתבצע בהתאם לקונספט הכללי אותו בחרתם לצורך עיצוב דירתכם ולאופי מערכות הריהוט המוצבות בכל אחד מחלקי הדירה. בחירת מערכות תאורה בהתאם לסגנון העיצובי של פריטי הריהוט יאפשרו לכם ליהנות ממראה מרשים ויוקרתי בכל חלקי הדירה. רהיטים המותאמים למערכות התאורה או להיפך, מעניקים ערך מוסף לסגנון העיצובי המועדף עליכם ומשדרגים באופן מיידי את מראה פני הדירה.

על מנת לעשות זאת על הצד הטוב ביותר אנו ממליצים לכם לבחור את מערכות התאורה בהתאם לכל אחד מהקריטריונים הבאים: שילוב של מספר גופי תאורה בעלי קו עיצובי אחיד, שילוב של מערכות תאורה מלאכותיות בהתאם לאפשרויות התאורה הטבעית העומדת לרשותכם בכל חלל בשטח המגורים, שילוב של מערכות תאורה פונקציונאליות וחסכוניות.

טיפים לבחירת גופי התאורה בכל אחד מהחללים בשטח הדירה

בשטח המטבח אנו ממליצים לכם לבחור בגופי תאורה בעלי תאורה חזקה ועוצמתית.

בשטח הסלון וחלל האירוח המרכזי בדירה אנו ממליצים לכם לבחור בגופי תאורה מתכווננים המאפשרים לכם לווסת את עוצמת התאורה בהתאם לאופי האירוח.

בפינת האוכל אנו ממליצים לכם לשלב גופי תאורה המותאמים לאורך השולחן המוצב בשטח המיועד לו.

בחדרי הרחצה אנו ממליצים לכם לעשות שימוש בגופי תאורה חמים ורכים לצד גוף תאורה מרכזי עם תאורה חזקה.

Instagram-image
DISCO
Instagram-image
QUADRILED
Instagram-image
SURF