רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית לעיצוב הבית

כל אדם וכל משפחה עשויים להגיע למצב שבו הם מעוניינים להחליף, לשנות או לשדרג את הרהיטים שנמצאים בבית שלהם. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות – שינוי של הסגנון העיצובי, החלפת ישן ובלוי בחדש או פשוט גיוון ורצון לבצע שינוי.

לשם כך צריך לחשוב אילו רהיטים חדשים רוצים לקנות ואולי זה הזמן לקנות רהיטים בהזמנה אישית, כלומר כאלה שאינם מופיעים בשום קטלוג או עלון פרסומת, אלא מעוצבים על פי ההזמנה של כל לקוח ולקוח.

לרהיטים יש תפקיד חשוב ומהותי בכל בית ובית, מלבד התפקיד השימושי שלשמו הם מיוצרים – הם נותנים את הטון העיצובי בבית ולכן הם לוקחים חלק בלתי נפרד במראה של הבית ושל כל חדר.

הם תופסים מקום ונפח בחלל הבית ואי אפשר להתעלם מהנוכחות שלהם. זו הסיבה שלא כדאי לקנות רהיטים מבלי להשקיע בכך מחשבה רבה. רהיטים מעוצבים באופן אישי גם יתנו את הטון העיצובי וגם יעבירו את הטעם וההעדפות האישיות של הלקוח כלפי חוץ לעיניו של כל מי שיגיע לבקר בבית.

מה היתרון של רהיטים בהזמנה אישית?

כאמור, היתרון הראשון והחשוב ביותר של רהיטים אשר מיוצרים ומעוצבים על פי הזמנה הוא שלאף אחד אחר לא יהיו בדיוק אותם הרהיטים. יהיו אלה רהיטים ייחודים ויחידים במינם מפני שקשה מאד, עד בלתי אפשרי, למצוא שני אנשים בעלי אותו הטעם בדיוק. קיימים בישראל המון נגריות המבצעות עיצוב רהיטים בהתאמה אישית. כך אתם מבטיחים שלאף אחד אחר לא יהיה את אותו הרהיט אותו בחרתם לעצב. כל אורח שיבוא לביתכם תוכלו להשוויץ ברהיט המעוצב ולספר כי לא ניתן למצוא אותו באף חנות רהיטים בארץ.

ישנה תחושה מעניינת וטובה בידיעה שהרהיטים שנמצאים בבית ונבחרו ועוצבו בקפידה הם כאלה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר מלבד באותו הבית של הלקוח, וכל ניסיון לחקות או לשחזר את העיצוב או הרהיט – יהיה ויישאר חיקוי שלעולם לא ידמה לגמרי למקור.

רהיטים בהזמנה אישית מתאימים במיוחד לאנשים שהאמירה העיצובית חשובה להם והם מעוניינים להביע את הטעם שלהם כלפי חוץ. אנשים שחשוב להם רהיטים מעוצבים ומיוחדים במינם.

חשוב להם שכל מי שמגיע לבקר אותם אצלם בבית יראה שאין מדובר ברהיטים מחנות רגילה או כאלה שיוצרו בפס ייצור רגיל אלא תוך עיצוב אישי והשקעת מחשבה מעמיקה. רהיטים מעוצבים יהיו כמו תעודת זהות של הלקוח.

Instagram-image
QUADRILED
Instagram-image
SOFFIO
Instagram-image
SPOKES