רגע לפני שמשפצים ומעצבים – בודקים:

תקופת החגים קרבה, מה שמביא המון אנשים לבצע שיפוצים נרחבים בבתיהם. בית מעוצב, משופץ ומחודש, מעניק משב רוח מרענן וחגיגי שרבים כמהים לו. רגע לפני שאתם רוכשים רהיטים חדשים, מסיידים את הקירות ויוצרים טון עיצובי חדש לבית שלכם, חשוב לרענן את הבית גם מזווית אחרת. בדיקת בדק הבית הינה בדיקה מומלצת שנוהגים לבצע בבתים, על מנת לנסות לאתר ליקויים או כשלים שונים. שיפוץ וחידוש הבית עם רהיטים חדשים ועם עיצוב חדש, דורשים מכם להקצות זמן לבחירת הקו העיצובי ואירגון הבית מחדש. כעת, כשאתם בגל של התחדשות והשקעה בבית שלכם, מומלץ גם לבצע את בדיקת בדק הבית.

 

לפני הכל – מבצעים את בדיקת בדקת הבית:

בדיקת בדק בית זאת לא סתם בדיקה. לעתים מתרחשים דברים מאחורי הקלעים ברחבי הבית שלכם שאינכם מודעים אליהם. רק בעלי מקצוע המגיעים אל ביתכם עם ציוד מיוחד ומתקדם, יכולים לאתר ליקויים שונים הנוגעים לחלקים ומערכות שונות בבית שלכם. חשוב מאד לבצע את הבדיקה טרם אתם מעצבים ומחדשים את הבית. מדוע? חשוב לבסס בסיס טוב ואיכותי לפני שדרוג הבית שלכם. כשם שאתם רוצים לארח אורחים בבית נקי, כך תרצו לחדש ולשדרג את הבית על בית תקין בכל חלקיו. מנגד, בעת שתחדשו ותשדרגו את נראות הבית ורק לאחר מכן תבצעו את בדיקת בדק הבית, אתם עלולים למצוא עצמכם פוגמים בנראות הבית, שכן על אנשי המקצוע יהיה לבצע עבודות שונות לטובת תיקון הליקויים שהתגלו בבדיקה.

 

<האם זו בדיקה שניתן לפסוח עליה?

בשום פנים ואופן לא. כפי שאתם נוהגים לבצע בדיקות כלליות אחת לשנה על מנת לוודא כי הגוף שלכם עומד בקצב החיים המהיר והינו תקין ובריא, כך עליכם לוודא כי הבית שלכם עומד בתקנים המחמירים ביותר. חשוב לזכור שהבית שלכם הוא המקום שבו אתם רוצים להרגיש הכי מוגנים, ועל מנת לזכות בתחושה הזאת, עליכם להבטיח כי מדובר אכן על בית מבטחים. מעבר לליקויים והכשלים שיכולים להצטייר כפגמים ויזואלים בלבד, הרי שהמון פעמים מדובר על כשלים שיכולים לפגוע בביטחונכם בעת שהותכם בבית. לכן, מזמינים את בדיקת בדק הבית לטובת בדיקה מקיפה של כל המערכות השונות בבית שלכם. זיכרו, בדיקת בדק בית זאת לא סתם בדיקה.

 

כעת, מתחילים לעצב ולשדרג את הבית:

לאחר הבדיקה תקבלו דו"ח מסודר. שני התרחישים האפשריים הם בית תקין ללא כל פגמים, או כשלים מסויימים שעלו בעקבות הבדיקה. אם הדו"ח יצא תקין, הרי שתוכלו להתחיל לעצב ולשדרג את הבית שלכם. מנגד, במידה ועליכם לתקן את הכשלים שעלו בבדיקה, חשוב לדאוג להם טרם את מתחילים לעצב את הבית מחדש. בססו לעצמכם סביבה בטוחה ותקינה, נטולת כשלים או ליקויים. בסיס טוב ואיתן הוא בסיס עליו יהיה ניתן לחדש ולשדרג את ביתכם על הצד הטוב ביותר. תתחדשו!

Instagram-image
LINESCAPES SYSTEM
Instagram-image
PROLOG SINGLE/DUBLE
Instagram-image
NORMA