מהם הקווים המאפיינים מטבח כפרי

חולמים על מטבח כפרי חדש בבית שלכם? אם כן, לפני שאתם מתחילים לתכנן את המטבח או לעצב אותו חשוב שתדעו מהם הקווים המאפיינים את המטבח הכפרי ואשר איתם המטבח שלכם יקבל מראה הרבה יותר מרשים ומיוחד שישדרג לכם את כל הבית.

שימוש נרחב בעץ

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של מטבח כפרי הוא שימוש נרחב בעץ, ולא רק בארונות המטבח. במטבחים כפריים רבים ניתן לראות גם חיפוי קירות מעץ, רצפת עץ או פרקט, ארונות מעץ מלא ובכלל שימוש בעץ בכל מקום אפשרי. השימוש הנרחב בעץ מעניק למטבח את הייחודיות הכפרית שלו והופך אותו למקום מרשים ומיוחד יותר אשר נבדל מהמטבחים הסטנדרטיים שכולנו מכירים.

גילופים ועיטורים בעץ

בניגוד למטבחים מודרניים, אשר מאופיינים בקווים חלקים וישרים, מטבח כפרי מעוצב מאופיין בעץ עם גילופים ועיטורים שונים – אלו יכולים להיות גילופים בקווים ישרים או גילופים מורכבים יותר המתאימים למטבחים כפריים בסגנון עתיק. כמובן, כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של סגנונות שיכולים להתאים לכם, ומגוון רחב מאוד של אפשרויות ולכן תוכלו לבחור את סוג הגילופים והעיטורים בהתאם למה שמתאים לאופי האישי שלכם.

תצוגת כלים פתוחה

מאפיין נוסף של המטבח הכפרי הוא התצוגה של הכלים בו. בניגוד למטבחים מודרניים בהם מנסים למצוא כמה שיותר פתרונות אחסון להסתרה של הכלים השונים ומנסים להשאיר את המטבח עצמו כמה שיותר פנוי ונקי, במטבחים כפריים ניתן לראות יותר סירים ומחבתות תלויים על ווי פלדה, צלחות פורצלן במתקן תצוגה ייחודי, מערכות תה בויטרינה זכוכית וכמה שיותר כלים אשר נמצאים בתצוגה פתוחה וחשופים לעין.

שומרים על הפשטות

מטבח כפרי בבסיסו הוא מטבח פשוט, מטבח המתאים לאנשים שלא מחפשים את כל מה שנוצץ ובוהק אלא מחפשים פתרונות אשר יעניקו למטבח שלהם מראה ביתי וחמים יותר. לכן במטבחים כפריים ניתן לראות פשטות רבה יותר, וגם אם המטבח עצמו עלה הרבה יותר כסף ממטבח מודרני סטנדרטי, או שחומרי הגלם מהם הוא עשוי הינם הרבה יותר יוקרתיים, רק מי שמבין בתחום יוכל לזהות זאת. הוא לא יהיה נוצץ כמו מטבח מודרני בוהק, אך בהחלט יהיה מרשים במיוחד ולאנשים שאוהבים את המראה הכפרי והביתי זהו המטבח המושלם.

לסיכום, הקווים המאפיינים את המטבח הכפרי הם שימוש נרחב בעץ ומוצריו השונים, תצוגה פתוחה, פשטות ומראה ביתי, חמים, נעים ומזמין.

Instagram-image
PINECONE
Instagram-image
CHANDELIER
Instagram-image
SELENE