הנמכת תקרת גבס עם תאורה – מתאים לכל סוגי הבתים והדירות

הבית או הדירה שלנו זה המקום שאנחנו מרגישים בו הכי טוב, זה המקום שאליו אנחנו נהנים לחזור בסוף כל יום עבודה מתיש וזה המקום שבו אנחנו מייצרים למעשה את האווירה והתחושה המושלמת עבורנו וכמובן עבור ילדנו. על מנת שהבית או הדירה אכן יהיו מלאים באנרגיה חיובית ויספקו לנו את ההרגשה האמיתית של בית עלינו לעצב אותו כפי שאנחנו אוהבים ובשנים האחרונות הגבס ושיטת הנמכת התקרה בעזרת הגבס הפכה לדרך מעולה עבור הישראלים להכניס את הטאץ' העיצובי שלהם לבית שלהם. לאחר הנמכת התקרה, ישראלים רבים גם מוסיפים את התאורה המבוקשת שמשלימה למעשה את השינוי ומכניסה לביתכם משהו אחר לגמרי. אגב, הנמכת תקרה ושילוב התאורה אפשריים בכל בית ובכל דירה, מדובר בשינוי פשוט יחסית וכל אחד יכול לבצע זאת.

החומר הנוח ביותר לעבודה – הגבס משנה את ביתכם

הגבס אומנם הוא לא חומר חזק כמו קיר בטון אבל בשנים האחרונות הוא הפך לאורח קבע כמעט בכל בית בישראל ויש לכך מספר סיבות עיקריות. ראשית, בעזרת הגבס אפשר לבצע שינויים מרחיקי לכת מבחינת העיצוב בבית והכל בצורה פשוטה וקלה, ביום אחד של שיפוצים אפשר ממש להפוך את ביתכם לבית חדש. שנית, מדובר בחומר זול יחסית וכפועל יוצא מכך גם השיפוץ של הנמכת התקרה או הוספת קיר או הוספת מדפים לא תעלה לכם מחיר שלא תוכלו לעמוד בו. דבר נוסף הוא העניין שהגבס פשוט משתלב היטב עם דברים אחרים וכך למשל אתם יכולים להוסיף גוף תאורה או לבצע הנמכת תקרת גבס למזגן וכך למעשה אתם גם משנים את העיצוב של הבית וגם משנים אותו מבחינה פרקטית לצרכים שלכם.

תאורה רק בסלון? ממש לא, בכל הבית!

אחת הטעויות הנפוצות היא לשלב את התאורה רק בסלון שכן מדובר בחדר הראשון שרואים כאשר נכנסים לבית וכן בגלל שמדובר בחדר שבו מאחרים לרוב את האורחים. התפיסה הזו מוטעית והיא למעשה כבר נחלת העבר, היום הישראלים משקיעים בשילוב התאורה לא רק בסלון אלא גם במטבח, גם בחדר הילדים, גם בחדר השינה ואפילו בפינת האוכל. לתאורה יש מספר תפקידים שהיא יכולה למלא עבורכם ובין היתר היא כמובן נועדה כדי להכניס אור חדש לבית אבל לא רק ורשימת התפקידים של התאורה החדשה כוללת גם העצמת רהיט או פריט מסוים בביתכם, ייצור פרופורציה נכונה שתכניס עיצוב מושלם, מניעת סנוור של אור חזק ועוד.

עבודה עם הגבס היא כאמור עבור משתלמת ונוחה במיוחד, יותר ויותר ישראלים בוחרים באופציה הזו עבור הוספת תאורה מושלמת, עבור שינוי העיצוב של הבית מקצה לקצה ורבים גם מבצעים הנמכת תקרה מגבס למזגן. לא משנה איזו מטרה אתם רוצים להשיג, אם תשתמשו בגבס ואם תשתמשו בו בתבונה תוכלו להפוך את ביתכם למקום מעוצב שישמש אתכם הרבה יותר טוב גם מבחינה מעשית.

Instagram-image
NORMA
Instagram-image
SCOTCH CLUB
Instagram-image
BIBENDUM