השכרת תאורה לאירועים – איך מתאימים תאורה לפי גודל אירוע?

עיצוב החוץ והפנים התפתחו מאוד בשנים האחרונות וכיום גם הספקנים או הציניקנים שבינינו מבינים היטב שעיצוב הבית, עיצוב המשרד, עיצוב אולם האירועים או עיצוב של מקום אחר משפיע רבות על האווירה ועל התחושה שנחוש כאשר ניכנס אליו. כפועל יוצא מכך, עולם העיצוב מגיע היום לכל אחד, לכל אחת, לכל מקום ולכל בית והביצוע והתכנון המוקדם כבר לא נעשים בהינף יד אלא בצורה מחושבת מאוד כדי שאכן העיצוב יהיה מושלם כפי שציפינו תחילה. גם המעצבים האיכותיים והמצליחים ביותר יודעים כיום שלתאורה ישנה השפעה גדולה על העיצוב הכללי, מדובר בפרט שיכול להפוך את העיצוב מרגיל או פשוט לעיצוב מושלם והכל כמובן תלוי בשילוב המנצח שבין התאורה שנבחרה לבין יתר הרהיטים בחדר וכמובן גודל החדר.

הקשר שבין התאורה לגודל החדר

לאחר ההבנה כי לתאורה ישנה השפעה מכרעת על הצלחת העיצוב של החדר נשאלת השאלה כיצד להתאים את התאורה המתאימה והנכונה ביותר. כמובן שיש מספר פרמטרים שלפיהם יש לבחור את התאורה המתאימה אבל הגודל של החדר, האולם, המשרד או הסלון הוא ככל הנראה הפרמטר החשוב ביותר. התאורה חייבת להיות פרופורציונאלית לגודל של החדר, כלומר היא צריכה להיות חזקה מספיק כדי להאיר את כל החלל של החדר אך מצד שני להיות מפוזרת בצורה נכונה כדי שנקבל את האווירה הרצויה.

כך למשל אם מדובר בתאורה במטבח, בסלון, בפינת האוכל או בחדר השינה נבחר תאורה שונה לחלוטין כדי למקסם את העוצמה והאווירה שהתאורה שנבחרה יכולה לספק לנו. למטבח למשל מומלץ לבחור תאורה חזקה ומרכזית כדי להאיר את החלל בצורה אחידה, עבור חדר השינה דווקא עדיף לבחור תאורה יותר מעומעמת ויותר מחולקת ליצירת אווירה אינטימית יותר, לסלון עדיף לבחור תאורה משתנה כיוון שיש הרבה מאוד פעולות שאנו עושים בסלון ולפינת האוכל נעדיף תאורה מרכזית אבל חלשה יחסית. לכל חדר ולכל חלל בבית מתאימה תאורה בבית כאשר המטרה שלכם היא לבחור את התאורה המתאימה ביותר.

השכרת תאורה לאירועים – לבחור את האווירה המושלמת

התאורה כאמור משפיעה רבות על האווירה במקום וגם כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע משמח בחיינו אנחנו יכולים לבחור את האווירה המושלמת. השכרת תאורה לאירועים אפשרית בכל אירוע ולא משנה אם מדובר בחתונה, בר מצווה, יום הולדת או יום נישואין בזכות התאורה תוכלו להעצים את האווירה ולתת לאורחים שלכם הרגשה הרבה יותר חמה ונעימה. השכרת תאורה קשורה כמובן לגודל האולם, הבית או החלל שאתם שוכרים ויש חשיבות גדולה מאוד להתאים את סוג התאורה וכמות התאורה בהתאם לגודל של החלל ששכרתם. לא רבים מבינים את החשיבות של התאורה על האווירה עד שהם משלבים את התאורה באירוע שלהם, אנחנו מבטיחים לכם שאם תשלבו את התאורה בצורה נכונה האירוע שלכם הולך להיות בלתי נשכח לא רק עבורכם אלא עבור כל האורחים שלכם.

Instagram-image
CRICKET D60
Instagram-image
TOOLS
Instagram-image
TANK