שילוב תאורה כחלק מעיצוב – להאיר את הבית באופן מיוחד

כאשר אנחנו נכנסים לבית שלנו אנחנו לא תמיד מרגישים שהעיצוב הוא בדיוק לטעמנו, לעיתים אנחנו חשים כאילו נכנסו לבית שלא מעוצב לפי הטעם שלנו אבל הבעיה היא שאנחנו לא תמיד יודעים בדיוק לשים את האצבע על החלק שיכול לעשות את השינוי. לכל דבר בבית או בדירה יש השפעה גדולה על העיצוב הכללי ולפעמים צביעת הקיר, החלפת תמונות בסלון, הוספת קיר גבס או פשוט החלפה של הרהיטים יכול לחולל את השינוי המיוחל אבל הפרמטר שלרוב מביא את השינוי הגדול ביותר והמורגש ביותר הוא התאורה. לא צריך להיות מעצבי פנים גדולים כדי להבין שהאור שנמצא בביתכם אחראי גם האור בנשמה ובלב שלכם כאשר אתם נכנסים בדלת ביתכם, לפעמים שינוי קטן בסוג התאורה משנה לחלוטין את המראה של ביתכם.

איך בוחרים תאורה בצורה חכמה?

אז אם אתם אומרים לעצמכם עכשיו שבחירת תאורה זו משימה למעצבי פנים בלבד טעות חמורה בידכם כי היום כל הגבולות נפרצו וכל האפשרויות שנחשבו בעבר למיושנות או לא מתאימות כבר מתגלות כפתרון מצוין עבור בתים רבים בישראל בפרט ובעולם בכלל. עם זאת, כאשר בוחרים תאורה חשוב לשמור על מספר כללים וכך למעשה להבטיח לעצמכם שאתם בדרך הנכונה לעיצוב הבית כפי שתמיד חלמתם.

ראשית, בחרו קו אחיד של סוג התאורה וכך למשל אם בחרתם גופי תאורה תלויים בסלון המשיכו עם קו העיצוב הזה בכל הבית או אם למשל החלטתם על תאורה יוקרתית באופן מיוחד בחדר השינה בחרו בתאורה מיוחדת גם בחדרים האחרים בבית. שנית, שלבו בין תאורה מרכזית לבין תאורה חלקית כי לכל חדר ולכל חלק בבית אנו זקוקים לרמת אור אחרת ומסוימת. עוד נקודה שכדאי להתעכב עליה היא התאורה החסכונית שנכנסה חזק לעולם שלנו בשנים האחרונות ומומלץ לעשות גם חישוב כלכלי טרם הבחירה שלכם ועל הדרך גם לתרום למאמץ של השמירה על הסביבה.

שילוב התאורה כאשר מבצעים התקנת מזגן מיני מרכזי

כאמור לתאורה יש השפעה גדולה מאוד כאשר מחליטים על שיפוץ דירה קטנה או גדולה אבל חשוב לעשות זאת כמו שצריך ובצורה יסודית כדי למנוע טעויות. אם כבר הזמנתם מזגן מיני מרכזי כולל התקנה דעו לכם כי שיפוץ הבית דורש מאיתנו מחשבה מקדימה ותכנון מתאים אך במקביל עליכם גם לחשוב מחוץ לקופסא ולא להיות צמודים לתבניות או לשבלונות כדי שלא תרגישו שאתם מעצבים את ביתכם כמו כולם. לכן כאשר אנו רוצים לבצע התקנת מזגן מיני מרכזי ומעוניינים בספוטים בסינר של המזגן יש צורך לברר עם בעל המקצוע וגם טכנאי המזגנים האם אין דבר שמפריע לשים תאורה בסינר הגבס של המזגן וכמובן משהו שלא יפריע לתריסי המזגן

Instagram-image
SAYA
Instagram-image
STICK
Instagram-image
BIRDIE SUSPENSION